Dziękujemy za udział w naszej Konferencji

Drogie Koleżanki! Drodzy Koledzy!

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetów Naukowego i Organizacyjnego pragniemy gorąco podziękować wszystkim Wykładowcom, Uczestnikom oraz Sponsorom i Wystawcom za udział w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Wyzwania onkologii spersonalizowanej i interdyscyplinarnej” organizowanej pod patronatem czasopisma „Personalized Oncology”, która odbyła się w dniach 10–11 maja 2019 r. w Warsaw Plaza Hotel w Warszawie.
 
Mamy nadzieję, że znakomite grono Ekspertów z kraju i zagranicy zajmujących się diagnozowaniem i leczeniem chorych na nowotwory złośliwe, a także dobra organizacja konferencji w połączeniu z miłą atmosferą spotkania sprawią, że wydarzenie to na długo pozostanie w naszej pamięci i na stałe zagości w kalendarzu wydarzeń naukowych.  W tym roku było Nas o 20% więcej, dziękujemy za zaufanie oraz trafne uwagi w wypełnionej ankiecie.
 
Serdecznie dziękujemy również przedstawicielom Oddziału Onkologii Klinicznej Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii w Szczecinie, Oddziału Klinicznego Onkologii i Immunoonkologii z Ośrodkiem Dziennym Terapii Onkologicznej SPZOZ MSWiA z W-MCO w Olsztynie oraz Oddziału Onkologicznego z Pododdziałem Hematologicznym SPZOZ Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku za emocjonującą rywalizację w II Turnieju Oddziałów Onkologii Klinicznej.
 
Państwa udział umożliwił osiągnięcie wysokiego poziomu merytorycznego konferencji i jest wyrazem wspierania rozwoju onkologii spersonalizowanej i interdyscyplinarnej w Polsce.
 
Do zobaczenia za rok. 
 
Z wyrazami szacunku
Dr hab. n. med. Rafał Stec, Przewodniczący Komitetu Naukowego
Sławomir Wardziński, Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego