Dziękujemy za udział w naszej Konferencji

Drogie Koleżanki! Drodzy Koledzy!

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetów Naukowego i Organizacyjnego pragniemy gorąco podziękować wszystkim Wykładowcom, Uczestnikom oraz Sponsorom i Wystawcom za udział w I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Czas na onkologię spersonalizowaną i interdyscyplinarną” organizowaną pod patronatem czasopisma „Personalized Oncology”, która odbyła się w dniach 11–12 maja 2018 r. w Warsaw Plaza Hotel w Warszawie.

Serdecznie dziękujemy również przedstawicielom Oddziału Onkologii Klinicznej Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii w Szczecinie, Oddziału Klinicznego Onkologii i Immunoonkologii z Ośrodkiem Dziennym Terapii Onkologicznej SPZOZ MSWiA z W-MCO w Olsztynie oraz Oddziału Onkologicznego z Pododdziałem Hematologicznym SPZOZ Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku za emocjonującą rywalizację w I Turnieju Oddziałów Onkologii Klinicznej.
Państwa udział umożliwił osiągnięcie wysokiego poziomu merytorycznego konferencji i jest wyrazem wspierania rozwoju onkologii spersonalizowanej i interdyscyplinarnej w Polsce.

Mamy nadzieję, że znakomite grono onkologów z kraju i zagranicy zajmujących się diagnozowaniem i leczeniem chorych na nowotwory złośliwe, a także dobra organizacja konferencji w połączeniu z miłą atmosferą spotkania sprawią, że wydarzenie to na długo pozostanie w naszej pamięci i na stałe zagości w kalendarzu wydarzeń naukowych. 

Do zobaczenia za rok.

Z wyrazami szacunku

Dr hab. n. med. Rafał Stec, Przewodniczący Komitetu Naukowego
Sławomir Wardziński, Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego